Hakkımızda

1998 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla kurulmuş olan İDF İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan İDF İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

22 yılı aşkın inşaat geçmişinde yüzlerce asansörlü yapı imar eden firma kullanıcısı ve sorunlarına aşina olduğu asansörlerin yapım ve montajı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Sahip olduğu yapısal ve organizasyonel birikim ve becerilerini asansör alanına aktararak, asansör sektöründe güçlü firmalarla işbirlikleri yaparak sorumlu olduğu asansörlere 5 yıl garanti vermektedir.

Bize Ulaşın